Yukarı Çık

NEDEN BİZ?

GÜVENİLİR VE EKSİKSİZ HİZMET
GÜVENİLİR VE EKSİKSİZ HİZMET

egitimkanada.com farkı ile Kanada'da Eğitim

Her danışmanlık kuruluşu gibi, deneyimliyiz, uzmanız, şöyleyiz, böyleyiz demeyeceğiz, Türkiye’nin Kanada'da İngilşiz<ce, Kanada'da Sertifika/Diploma programları , genel olarak Kanada'da Eğitim  i konusundaki en kapsamlı web sitesiyiz,  evet,  Kanada konusunda uzman ve deneyimliyiz ama, bunlara değil somut olarak farkımıza değinmemiz ve bu farklılıkların size nasıl ulaşacağına, size ne katkı sağlayacağına, güvenli, huzurlu işlem süreçlerinin ve Kanada’da eğitim döneminin yanısıra size nasıl ekonomik avantajlar sağlayacağına, vize işlemleri konusunda içinizin izin nasıl rahat edeceğine değinmemizi tercih edersiniz diye düşünüyoruz.

 

Öyleyse başlayalım;

 

 ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

Ücretsiz danışmanlık derken kelimenin her anlamıyla ücretsiz danışmanlığı kastediyoruz. Kelimelere kılıf geçirerek farklı isimlerle ek ücretler talep etmiyoruz. Ek ücret talep etmeden ÜCRETSİZ olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları:

 

  • Ücretsiz Kanada Öğrenci vizesi değerlendirme hizmeti:

Daha ilk aşamada, okulları, fiyatları bile konuşmadan, Vize koşullarınızı değerlendiriyoruz, sahip olduğunuz koşulları dikkate alarak en gerçekçi vize değerlendirmenizi yapıyoruz. Bu aşamada eğitim ve iş geçmişinizi, ekonomik olanaklarınızı, niçin İngilizce eğitimi aldığınızı, Kanada sonrası planlarınıza varıncaya kadar İrlanda Konsolosluğunun vize için önem verdiği her konuyu olabildiğince kapsamlı değerlendiriyor ve sizinle sonucu paylaşıyoruz.

 

  • Okul kayıt, vize ve çeviri işlemleri:

Tüm aşamalar için hizmetimiz ücretsizdir:

  • Okul seçimi, okul kayıt işlemleri vb danışmanlık hizmetleri,
  • Vize öncesi okul ücretinin Kanada’ya ödenmesinde havale ücreti,
  • Vize dosyasının hazırlanması, vize formları, niyet mektupları ve  şirket referans yazılarının hazırlanması,
  • Tüm vize belgelerinin İngilizceye çevirileri.
  • A'dan Z'ye Tam Kanada vize işlemleri desteği

 

 

KANADA’YA GİTMEDEN ÖNCE VE SONRA SİZİNLEYİZ

Kanada’ya gitmeden önce ve gittikten sonra yanınızda olduğumuzu bileceksiniz, desteğimizi her zaman yanınızda hissedeceksiniz.

 Kanada öncesi Oryantasyon: Vize alındıktan sonra İrlanda’ya gitmeden önce İrlanda hakkında oryantasyon amaçlı kapsamlı bilgilendirme hizmeti ve seti veriyoruz.

 

 EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizin yanı sıra En İyi Fiyat Garantisi de veriyoruz.